Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017)

Zaproponuj serial albo film do przetłumaczenia. Im więcej informacji podasz, tym większa szansa, że ktoś nim się zajmie!
Mati-PL
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2015, 7:57

Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017)

Post autor: Mati-PL » 09 wrz 2017, 22:41

Witam

Od dłuższego czasu poszukuję napisów do filmu Dragonheart: Battle for the Heartfire lecz niestety w sieci można znaleźć przeróżne, tylko nie polskie napisy do tego filmu. Dlatego też chciałbym Was, drogie grono tłumaczeniowe, gorąco prosić o przełożenie, choćby dostępnej w sieci, jakiejś angielskiej wersji językowej napisów, na polski. Bardzo mi na tym zależy ponieważ uwielbiam tą serię a niestety na horyzoncie nie widać choćby cienia polskich napisów. Bardziej szczegółowe informacje o filmie w linku poniżej:

http://www.imdb.com/title/tt5610626/

Za tłumaczenie jestem gotów przelać ekwiwalent czteropaka (albo nawet dwóch) dobrego piwa :P jeśli ktoś sobie życzy, choć wiem że to śmieszne wynagrodzenie za taką pracę, jednak mnie biednego studenta niestety na więcej nie stać. Dlatego tym bardziej byłbym naprawdę niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś poświęcił swój cenny czas na przetłumaczenie filmu w wolnych chwilach.

Jeśli ktoś byłby chętny do przetłumaczenia, jednak za jakąś inną określoną kwotę to proszę o prywatną wiadomość, może udałoby mi się jakoś wykrzesać dodatkową kwotę.

Jeśli jest Wam coś potrzebne do tłumaczenia to postaram się pomóc.

Z góry dzięki i Pozdrawiam.

Mati-PL
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2015, 7:57

Re: Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017)

Post autor: Mati-PL » 17 paź 2017, 22:39

Aktualizacja, jestem w stanie zaoferować 100zł za przetłumaczenie, więcej aktualnie niestety nie dam rady wydłubać.

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017, 17:12 przez Mati-PL, łącznie zmieniany 1 raz.

Mati-PL
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2015, 7:57

Re: Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017)

Post autor: Mati-PL » 17 gru 2017, 17:12

Ogłoszenie wciąż aktualne, jeśli jest ktoś chętny przetłumaczyć ale pod innymi warunkami niż w wiadomości pierwotnej, to zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną.

Pozdrawiam

Mati-PL
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2015, 7:57

Re: Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017)

Post autor: Mati-PL » 04 maja 2018, 11:09

Ogłoszenie już nieaktualne, temat do zamknięcia.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa