Zabójczy Jacques / Un petit boulot (2016)

Zaproponuj serial albo film do przetłumaczenia. Im więcej informacji podasz, tym większa szansa, że ktoś nim się zajmie!
Awatar użytkownika
ar23s
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:24

Zabójczy Jacques / Un petit boulot (2016)

Post autor: ar23s » 10 lis 2017, 10:35

Obrazek

Opis:
Jacques mieszka w małym mieście, w którym po zamknięciu fabryki wszyscy mieszkańcy stracili pracę. Dziewczyna od Niego odeszła, a długi rosną z dnia na dzień. Gdy już wydaje się, że gorzej być nie może, Jacques dostaje propozycje nie do odrzucenia od miejscowego bukmachera i mafioso. Ma zamordować mu żonę.
„To znakomita komedia kryminalna. Scena na Balearach przejdzie do historii kina, Johnny Depp z „Piratów z Karaibów” powinien mieć się na baczności”. Mówiąc krótko: wybierzcie się do kina, „Zabójczy Jaques”, zabija śmiechem. Zdecydowanie dobra robota”. Le Parisien

„Film czerpie siłę z szalonej atmosfery czarnego humoru, znakomitych dialogów i galerii bardzo udanych bohaterów drugiego planu”. Voici

„Balansując nieustannie na krawędzi, film nie przestaje zaskakiwać”. Direct Matin

„Zabójczy Jacques” to 50 odcieni czarnego humoru”. LCI

„Sukces tej czarnej komedii wynika ze znakomitych dialogów i doskonałych ról aktorskich”. Ouest France

„Czarna farsa, rozkosznie niemoralna, oscylująca między thrillerem, a komedią ze świetnymi dialogami”. Femme Actuelle
Reżyseria: Pascal Chaumeil
Występują: Romain Duris, Michel Blanc, Alice Belaïdi

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gXJUYyss6lg[/youtube]

Film od dawna dostępny w wersji BluRay, angielskie napisy również są dostępne.
Myślę że to godna uwagi produkcja, nie ma nigdzie polskiej wersji w internecie. Warto przetłumaczyć!

#12jojko
Posty: 134
Rejestracja: 16 lis 2014, 21:39

Re: Zabójczy Jacques / Un petit boulot (2016)

Post autor: #12jojko » 10 lis 2017, 11:51

Obrazek

Awatar użytkownika
ar23s
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:24

Re: Zabójczy Jacques / Un petit boulot (2016)

Post autor: ar23s » 10 lis 2017, 16:58

Mam świadomość tego, że będzie emitowane na Canal+, ale niestety nie mam tego kanału.
Nie gniewam się, akurat na innym forum obiecali mi nagrać i wrzucić do internetu. Pozdrawiam cieplutko!

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa