La casa de papel

Zaproponuj serial albo film do przetłumaczenia. Im więcej informacji podasz, tym większa szansa, że ktoś nim się zajmie!
Ninaww
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2017, 22:08

La casa de papel

Post autor: Ninaww » 26 gru 2017, 23:31

Chciałabym prosić o tłumaczenie serialu La Casa De Papel (Dom z Papieru). Jest on dostępny na netflixie do 9. odcinka 1. sezonu (wg numeracji netflixa to 13 odcinków). Reszta dostępna jest w internecie, do nich nie znalazłam żadnych napisów w języku angielskim.

La casa de papel / Dom z papieru (2017)
IMDb: 7.7/10

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

W rolach głównych: Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórca: Álex Pina

bcstjd
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2018, 0:51

Re: La casa de papel

Post autor: bcstjd » 05 sty 2018, 0:54

Podpinam się pod prośbę, udało mi się znaleźć napisy w j. angielskim. Dla mnie nie stanowi on problemu, ale dla mojej mamy jest to bariera nie do pokonania. Myślę, że jeśli ktokolwiek się podejmie będzie mu łatwiej pracować na angielskich napisach, ja niestety nie mam umiejętności do przetłumaczenia całego odcinka.

https://drive.google.com/open?id=1C9Z0d ... mZpxY_Z71R

#12jojko
Posty: 134
Rejestracja: 16 lis 2014, 21:39

Re: La casa de papel

Post autor: #12jojko » 05 sty 2018, 11:20

Z tego, co wiem, to cały sezon jest na Netfliksie, 13 odcinków, jak jest coś więcej, to pewnie z czasem dodadzą.

Kuros_666
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2018, 18:39

Re: La casa de papel

Post autor: Kuros_666 » 12 sty 2018, 18:41

Dostępny jest drugi sezon, 6 odcinków release NF.WEB-DL.AAC2.0.x264-CasStudio. Możłiwe, że nie będzie dostępny na netflixie do grudnia, tak jak pierwszy sezon. Więc fajnie by było obejrzeć. Są dostępne angielskie napisy.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa