Tworzenie napisów do polskich filmów (dla niedosłyszących)

Zaproponuj serial albo film do przetłumaczenia. Im więcej informacji podasz, tym większa szansa, że ktoś nim się zajmie!
SaveX
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2018, 21:07

Tworzenie napisów do polskich filmów (dla niedosłyszących)

Post autor: SaveX » 28 wrz 2018, 21:29

Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem na ten forum. Nie wiedziałem gdzie mogę szukać pomocy, ale dał mi namiary do tego takiego dobrego internautę. Ja tutaj jestem w poważnej sprawie. Jest taka wielka prośba, czy mogę tutaj znaleźć kogoś kto może podzielić się z napisami dla osób niedosłyszących? Bardzo mi to zależy, ponieważ w polskich starych znanych filmach (np.Chłopaki nie płaczą, Killer, Psy 1 i 2, Sara, Nic śmiesznego, Demony wojny wg Goi, itd.) mają dosyć interesujące dialogi, chciałbym po prostu, aby te napisy pomogły jak najbardziej porozumiewać się z osobami z problemem ze słuchem. Czytanie napisów bardzo pomaga też w funkcjonowaniu pracy w mózgu, głównie chodzi o gramatyki, ortografie i składnie. Uwierzcie mi, bardzo to pomocna rada, ale ich nie ma, bo to są polskie filmy, które nie potrzebują napisów. (Tak mówią)
Jestem otwarty i chętnie mogę kontaktować się z kimś w wiadomościach prywatnych, np. tutaj lub mailowo.
Myślę, że wiele osób niedosłyszących mogą zawdzięczać waszej pomocnej pracy.
Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że znajdę kogoś kto przyjmie moją prośbę i ładnie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa