Scorpion - sezon 2

Zaproponuj serial albo film do przetłumaczenia. Im więcej informacji podasz, tym większa szansa, że ktoś nim się zajmie!
milczek
Posty: 41
Rejestracja: 25 lip 2015, 19:32

Scorpion - sezon 2

Post autor: milczek » 24 mar 2016, 10:51

Heh może ktoś by się na serio wziął za ten inteligentny serial... Wielu się podejmuje, a potem milczenie w sieci, co blokuje serial innym tłumaczom, którzy "nie chcą wchodzić w drogę". Scorpion zasługuje na takie tłumaczenie - tempo i poziom - jak np. The Flash czy Supernatural - mimo, że to zupełnie innego typu serial...

Awatar użytkownika
peciaq
Project Haven
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2014, 6:50

Re: Scorpion - sezon 2

Post autor: peciaq » 26 mar 2016, 23:08

Co rozumiesz przez "inteligentny"? Bo ogólnie to ten serial to stek bzdur.

milczek
Posty: 41
Rejestracja: 25 lip 2015, 19:32

Re: Scorpion - sezon 2

Post autor: milczek » 28 mar 2016, 9:26

Trochę dziwi mnie Twoja odpowiedź, bowiem brzmi jakbyś słuchał tylko siebie. Po co pytasz, skoro od razu udzieliłeś sobie odpowiedzi? Teraz już wiesz, co oznacza "inteligentny"? To taki, który zawsze wysłuchuje innych, a dopiero potem - zapytany - formułuje opinię. Dziwne, bo znam Ciebie z Twoich napisów, które sobie bardzo cenię. Niestety, już w podtekście odpowiedziałeś, że być może ktoś zacznie kontynuację tłumaczenia, ale nie Ty.....
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
peciaq
Project Haven
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2014, 6:50

Re: Scorpion - sezon 2

Post autor: peciaq » 28 mar 2016, 11:30

Nie do końca, to nie jedynie moja opinia, a jeszcze kilku osób, w tym jednej z mojej grupy, która przetłumaczyła pilot tego serialu i z tego samego powodu go odpuściła.
Także kolejni dwaj tłumacze porzucili tłumaczenie, mając takie samo zdanie.
Chodziło mi więc o to, że może być trudno ze znalezieniem tłumacza, bo jak dotąd każdy, kto podejmował serial, po jakimś czasie go porzucał, bo uznawał za idiotyczny.

milczek
Posty: 41
Rejestracja: 25 lip 2015, 19:32

Re: Scorpion - sezon 2

Post autor: milczek » 29 mar 2016, 8:48

Rozumiem. Jednak fakt, że już drugi sezon ma 22 odcinki świadczy, że generalnie odbiór serialu jest bardzo pozytywny.
No nic. Przyjdzie czekać, aż ktoś się jednak przekona. To dla mnie wyjątkowy serial i cierpliwie poczekam.
Pozdrawiam

Zwróć jeszcze uwagę na ilość pobrań odcinka s02e01 oraz wcześniejszych. Bije pod tym względem wiele innych seriali. Może przekonam Cię ;) Zresztą na wielu forach ludzie pytają o napisy do tego serialu. Coś w tym jednak jest! Podejrzewam, że nie jakość, a niełatwe dialogi zniechęciły tłumaczy....

monty24
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2017, 10:03

Scorpion - sezon 2 i 3

Post autor: monty24 » 10 sie 2017, 10:35

Witam

Mamy obecnie koniec sezonu 3 i zapowiedziany sezon 4. Mógłbym znaleźć ze 20 seriali które są większym "stekiem bzdur", jednak są tłumaczone na bieżąco. Dlatego szkoda, że negatywna opinia wyrażona również w tym wątku spowodowała niechęć do tłumaczenia serialu.

Pozdrawiam
monty24

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa