Jakaś awaria, czy wysyp „wczorajszych” dodających?

Uwagi na temat działania serwisu.
samarama
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2016, 9:07

Jakaś awaria, czy wysyp „wczorajszych” dodających?

Post autor: samarama » 10 lip 2016, 11:08

Włączam kompa, a napisy24 informuje mnie o pobranych napisach do Marauders (Marauders.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO). Leniwy dzień, więc stwierdziłem, że sobie obejrzę. Włączam, pojawia się info o „najlepszym dopasowaniu do mojej kopii” ;) i… ludzie mówią, a tłumaczenia brak. I nagle, podczas sceny w banku, napisy mówią coś o orkach… :) Chwilę później już wiedziałem, że tam nikt nie mówi o tych morskich ssakach, tylko o tolkienowskich mieszkańcach podziemia. :) Zgłosiłem napisy w programie, czekam na następne.
Aż tu dwie godziny później, przychodzi e-mail z powiadomieniem:
„Szykuj popcorn, chipsy i co tam jeszcze lubisz bo mamy dla ciebie napisy do filmu ""Lost.Girl" Caged Fae"
[Independents.Day.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi]"

Independents Day – mam oczywiście dodany w napisy24 i program nie zgłasza dostępności napisów. Poza tym – co ma do tego tytuł „Lost Girl – Caged Fae”?
Ktoś mi wytłumaczy, co tu się wyrabia?

Kadet
Posty: 49
Rejestracja: 19 gru 2014, 13:26

Re: Jakaś awaria, czy wysyp „wczorajszych” dodających?

Post autor: Kadet » 20 lip 2016, 21:48

A teraz jest awaria komentarzy... po kliku na nie, pokazuje jakieś bzdury, w tym cześć kodu :(

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Jakaś awaria, czy wysyp „wczorajszych” dodających?

Post autor: Arczi » 20 lip 2016, 23:24

Przenosiny Serwera na lepszy, szybszy i piękniejszy nie poszło jak powinno - to tylko AWARIA - już powinno być OK, CTRL+F5 tez pewnie nie zaszkodzi.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa