Przypisanie hashy plików do odpowiednich napisów

Uwagi i sugestie na temat działania aplikacji Napisy24.
Achilles_PL
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2017, 17:55

Przypisanie hashy plików do odpowiednich napisów

Post autor: Achilles_PL » 29 lis 2017, 11:58

Witam,
czy ja jako użytkownik (nie tłumacz) mogę przypisać hashe plików do odpowiednich napisów?
Problem wygląda następująco:
Są napisy np. do House of Cards, mam pobrane odcinki, daje wyszukaj przez program, a on mi mówi, że nie znaleziono napisów. Wchodzę na stronę, wpisuję House of Cards 1x1 i pojawiają się napisy do wersji, która czas trwania ma dokładnie taki sam jak moja na dysku. Wniosek? Napisy istnieją i pasują bez problemu, jednak program ich nie znajduje, ponieważ prawdopodobnie sprawdza tylko nazwę pliki/hash, zamiast również np. z pliki House.of.Cards.S01E01.(1080p.x265.Joy) odczytać, że chodzi o sezon 1, odcinek 1, czas trwania 00:55:57.

Vieslav
Posty: 355
Rejestracja: 24 paź 2014, 7:21

Re: Przypisanie hashy plików do odpowiednich napisów

Post autor: Vieslav » 29 lis 2017, 15:31

Nie możesz. Może tylko osoba która udostępniła napisy bądź moderator.
O ile mi wiadomo na stronie działają automaty które systematycznie same dodają hashe do napisów.
Ale to prawda że program bardzo słabo radzi sobie ze znalezieniem napisów nawet z scenowymi releasami ma problem nie mówiąc już o reencodach typu wspomniany Joy.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Przypisanie hashy plików do odpowiednich napisów

Post autor: Arczi » 01 gru 2017, 1:49

program dopasuje napisy na 100% wtedy gdy tłumacz wstawi poprawny opis releasa, jeżeli tego nie zrobi program dopasowuje też ale bierze pod uwagę wiele innych czynników które muszą się zgadzać.
nie wystarczy czas trwania - testowałem to - powstało by tysiące błędnych napisów - program dopsaowuje tylko gdy ma 100% pewności.

Kumar
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2022, 17:02

Re: Przypisanie hashy plików do odpowiednich napisów

Post autor: Kumar » 28 gru 2022, 17:11

SRT (Subrip) is perhaps the most basic but for sure the most widely supported of all subtitle formats. SubRip (SubRip Text) files are named with the extension . srt , and contain formatted lines of plain text in groups separated by a blank line. It is supported by all common distribution platforms.





https://anonigstalk.com/
https://bingenerator.one/

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa