Program ściąga niezweryfikowane napisy

Uwagi i sugestie na temat działania aplikacji Napisy24.
JHS
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:22

Program ściąga niezweryfikowane napisy

Post autor: JHS » 30 sty 2016, 20:37

Siema,
ostatnio pojawił się pewien problem z działaniem programu. Otóż mimo, że w tabelce aktualnych tłumaczeń na stronie głównej napisy są często w trakcie tłumaczenia to program ściąga napisy o tragicznej jakości - prosto z translatora. Natomiast zgłoszenie takich napisów jest tylko możliwe poprzez wybranie z listy wersji, która nie została jeszcze opublikowana.
Moim zdaniem ktoś wam robi niedźwiedzią przysługę i przy pomocy programu dodaje do bazy danych słabej jakości napisy. Aktualny przykład to supernatural s11e11. Właściwie w ostatnich dwóch tygodniach ten problem stał się mocno zauważalny. Może powinniście pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu ? Wiadomo, że funkcja dodawania napisów jest dla was bardzo istotna, jednakże może pomyślcie o banowaniu osób które z premedytacją wstawiają napisy z translatora (ostrzeżenie a za recydywę ban). Myślę, że nie było by to trudne skoro do korzystania z programu wymagane jest zalogowanie.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Program ściąga niezweryfikowane napisy

Post autor: Arczi » 30 sty 2016, 20:53

Każde takie napis proszę zgłaszać klawiszem jak na obrazku.
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (127.27 KiB) Przejrzano 9281 razy
Dodawanie napisów do samego programu (jednogwiazdkowych) nie wymaga logowania, nie każdy chce podawać swoje dane i to jest oczywiste.
Za to zgłoszenie ma wielką moc wywalania "złych" napisów - czym więcej osób będzie aktywnie uczestniczyć w moderacji napisów tym program będzie lepiej działał.
Sam program dzięki wielu inteligentnym skryptom potrafi naprawdę wiele napisów wywalić, ale to jednak nie człowiek :-(

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Program ściąga niezweryfikowane napisy

Post autor: Arczi » 30 sty 2016, 21:37

dodam jeszcze że jeżeli chcemy mieć napisy najwyższej jakości polecam to ustawić w ustawieniach:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (29.96 KiB) Przejrzano 9279 razy

milczek
Posty: 41
Rejestracja: 25 lip 2015, 19:32

Re: Program ściąga niezweryfikowane napisy

Post autor: milczek » 30 sty 2016, 22:17

To nie jest rozwiązanie. Wielokrotnie wciskałem opcję "nieprawidłowe napisy" - a program napisy24.pl z niezmąconym spokojem dalej zalewał mnie napisami z translatora i tak jest... do tej pory. Ja te "śmieciowe" napisy zostawiam i nie usuwam filmu z programu. Wtedy dostaję po jakimś czasie te porządne.

I jeszcze: często wyskakuje mnie dziwna informacja o błędzie z "długim numerem" - daje "ok" i ikonka znika, ale jest to dość "upierdliwe", bo nie ma dnia żeby się ta dziwna informacja nie pojawiała...

Opcja podawana przez Arcziego "Preferuj....." nie pomaga - nadal atakują mnie "śmieci" z translatora ;)

Ale:
Program mnie się podoba i oszczędza wiele czasu niż gdybym samodzielnie wyszukiwał napisy czy ściągał z hataka ;)

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Program ściąga niezweryfikowane napisy

Post autor: Arczi » 31 sty 2016, 13:12

milczek pisze:I jeszcze: często wyskakuje mnie dziwna informacja o błędzie z "długim numerem" - daje "ok" i ikonka znika
daj screenshot jak możesz

tosiek1970
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2016, 11:54

Re: Program ściąga niezweryfikowane napisy

Post autor: tosiek1970 » 01 lut 2016, 12:20

witajcie niestety od niedawna korzystam z napisy24 i jestem zdegustowany totalnie....napisy jaki do tej pory ściagnąłem okazały się nioewypałami totalnymi . Ściagałem napisy do filmu "In The Heart of the Sea 2015" i pierwsze napisy okazały sie zwykłym mechanicznym tłumaczem , a nastepne w ogóle nie sa do tego filmu In The Heart of the Sea 2015 DVDScr XVID AC3 HQ Hive-CM8....moim zdaniem to jest tatalna porażka !!!!pozdrwaiam

milczek
Posty: 41
Rejestracja: 25 lip 2015, 19:32

Re: Program ściąga niezweryfikowane napisy

Post autor: milczek » 02 lut 2016, 0:46

Arczi pisze:
milczek pisze:I jeszcze: często wyskakuje mnie dziwna informacja o błędzie z "długim numerem" - daje "ok" i ikonka znika
daj screenshot jak możesz
Zrobiłem screenshot - ale nie widze opcji "załącznik"

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa