Brak mozliwosci pobierania napisow w celu dopasowania

Uwagi na temat działania serwisu.
salata
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2016, 21:38

Brak mozliwosci pobierania napisow w celu dopasowania

Post autor: salata » 20 kwie 2017, 10:23

Witam,
musze powiedziec, ze coraz rzadziej korzystam z serwisu, bo niestety uzytkowanie stalo sie mocno problematyczne. Do niektorych serialow i filmow napisy sa ale nie mozn ich sciagnac w celu dopasowania nich do konkretnej wersji (wgrane za pomoca programu n24). Myslalem, ze konkurencyjny serwis jest ograniczony, ale wlasnie w tym drugim udalo mi sie sciagnac napisy i je dopasowac pod inne wydanie. Teraz zastanawiam sie czy jest sens wrzucac te dopasowane napisy do serwisu.

Ja rozumiem, ze zmian w serwisie po prostu brak, ze wzgledu na braki czasu, ale obecnie dzieki programowi n24, odnosze wrazenie, ze funkcjonalnosc serwisu jest na biegu wstecznym. Dla przykladu dodam, ze wyjatkowo ciezko jest wyszukiwac napisy korzystajac z wtycznki N24 w kodi.

Reklamy rowniez sa wyjatkowo uciazliwe zarowno w programie jak i w serwisie. Mila mozliwoscia byloby sie ich pozbyciw w zamian za dotacje, ktore uzytkownicy by z checia przekazywali.

Pozdr
Salata

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Brak mozliwosci pobierania napisow w celu dopasowania

Post autor: Arczi » 20 kwie 2017, 14:02

proszę wrzucać napisy do serwisu oczywiście

reklamy można wyłączyć w swoim profilu wysyłając SMS - dodatkowo dostajemy powiadomienia na SMS dla ulubionych wybranych seriali

spex
Posty: 16
Rejestracja: 25 sty 2015, 2:06

Re: Brak mozliwosci pobierania napisow w celu dopasowania

Post autor: spex » 30 lip 2017, 8:51

Dokładnie mam to samo pytanie, jak pobrać napisy do innego pliku, które można pobrać jedynie via program?

lakimakromedia
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2017, 18:10

Re: Brak mozliwosci pobierania napisow w celu dopasowania

Post autor: lakimakromedia » 23 sie 2017, 18:15

Podpinam się, jest to uciążliwe. Nie pobiera mi literek, pomimo że pasują te ktore są w serwisie - a przynajmniej te ktore pobralem z neta byly wasze i pasowały do relka, który posiadam...

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa