PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Uwagi na temat działania serwisu.
Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: Arczi » 03 wrz 2018, 15:28

1. Jeżeli nie ma jakiegoś serialu w naszej bazie (jakiś nowy) dodajemy go wpisując w przeglądarce link:

http://napisy24.pl/serial?imid=tt3107288

gdzie tt3107288 - to numer z imdb danego serialu;
po wpisaniu linku serial jak nie od razu to po 5 minutach powien być dostępny na stronie.


2. jeżeli tabelka programu jest uszkodzona lub nieaktualna wchodzimy na link serialu np.:
http://napisy24.pl/serial?imid=tt3107288

i klikamy klawisz "odnów" jak na obrazku poniżej, po chwili, niekiedy dłuższej tabelka z serialem powinna wczytać się ponownie, poprawiona.
(jeżeli nie zadziała jedno kliknięcie w "odnów" trzeba kliknąć powtórnie; ta opcja jest widoczna tylko dla moderatorów i administratorów)
odnow.JPG
odnow.JPG (116.45 KiB) Przejrzano 11551 razy

iskier13
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2014, 22:27

Re: PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: iskier13 » 05 wrz 2018, 7:26

Do tej pory nie odzywałam się w tych sprawach, ale teraz zaprotestuję - dlaczego punkt 2 jest dostępny tylko dla wyższych rangą? To jakiś absurd.
Sama dodaję trochę napisów, z czego dużo całkiem nowych (filmów i seriali) i jakoś radzę sobie z prawidłowym wczytaniem plakatu i tytułu, więc uważam, że tak samo powinnam mieć dostęp do opcji "odnów (odśwież)", choćby po to, żeby usprawnić wczytywanie danych do bazy, która i tak nie pamięta ustawień wczytywanych przez cały sezon (np. serial The Sinner, który automatycznie przerzuca na film i trzeba ustawiać od początku).
Czyli albo poprawicie działanie strony, albo dajcie większe możliwości innym użytkownikom - bo ja z każdym gówienkiem nie będę leciała do moderatorów :P

Pozdrawiam - iskier

Awatar użytkownika
nkate
Posty: 68
Rejestracja: 26 paź 2014, 0:43

Re: PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: nkate » 02 paź 2020, 9:09

Mam pytanie odnośnie identyfikatora filmu. Jaki on właściwie powinien być?

Na przykład wstawiam serial Beecham House. Co robię nie tak?

1. Dodałam serial do bazy wstawiając w przeglądarce:
http://napisy24.pl/serial?imid=tt8451638
gdzie nr IMDB to numer strony głównej serialu.

2. Dodając do tabeli tłumaczeń i do gotowego odcinka podałam numery imdb odcinków:
1 - tt8451646
2 - tt8451648

Dlaczego przy kliknięciu w linki do strony serialu z tabelki tłumaczeń i wstawionych odcinków pojawia się:
Błąd
Tłumacz nie wprowadził jeszcze identyfikatora filmu!
Jeżeli zrobiłam wszystko prawidłowo, to bardzo proszę chociaż nie zrzucać winy na tłumaczy.

EdenSubs Team
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2022, 16:34

Re: PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: EdenSubs Team » 13 gru 2022, 16:39

Proszę o poprawienie tabelki do następujących seriali:
Alaska Daily - obrazek. Plus w dodawaniu postępu tłumaczenia wyświetla się rok 2024, a powinien być 2022. Generalnie trzeba zaktualizować do odpowiedniego numeru IMDb.

New Amsterdam - poprawienie tabelki do piątego sezonu. Nie można wpisać postępu tlumaczenia.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa