Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Uwagi na temat działania serwisu.
KaweX
Posty: 56
Rejestracja: 21 lis 2014, 13:53

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: KaweX » 16 gru 2014, 21:15

ta wersja niebieska o wiele bardziej przyjemniejsza :)

Chudy
DarkProject SubGroup
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2014, 13:26

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Chudy » 17 gru 2014, 13:28

nie wiedziec czemu nie moge sie zalogowac do nowego serwisu. stale otrzymuje komunikat, ze bledny login lub haslo. zeby bylo smieszniej, ze starej wersji natomiast nie moge sie wylogowac :/ w dodatku jak na nowej wersji biore przypominanie hasla (a nuz widelec moze to mi sie cos pomerdalo), to po wpisaniu loginu i maila, ktore na bank sa poprawne wyrzuca tekst "no corresponding user found" czy jakos tak :/

ps. nowa odslona wyglada jak (tutaj wstaw niecenzuralne slowo). zmiany powinny byc na lepsze, rowniez w kwestii wygladu.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 17 gru 2014, 15:58

jest kłopot na nowym CMS że nie odróżnia wielkości znaków w loginie i jeżeli było dwóch takich samych userów (dla nowego CMS) np. Marcin i marcin to tylko ten pierwszy na liście sie może zalogować poprawnie.

Napisz mi na PW swój login i email - sprawdzę czy to ten problem i go rozwiążemy.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 17 gru 2014, 17:34

powinno juz być OK

Chudy
DarkProject SubGroup
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2014, 13:26

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Chudy » 17 gru 2014, 20:39

juz dziala, thx ;)

pytanie tylko, czemu nie widze dodanych przez siebie napisow? przynajmniej w moim profilu ich nie ma. jest tez problem z dodaniem avatara, ktorego swoja droga wcielo. wybieram obrazek z dysku, daje aktualizuj i... klops. brak pliku w bazie :/

iskier13
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2014, 22:27

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: iskier13 » 17 gru 2014, 23:46

A gdzie podział się dział Komentarze? Wiem, że jest opcja Skomentuj przy napisach, ale fajnie byłoby móc widzieć wszystkie ostatnie - tak jak w starej wersji ;) Please... ;)

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 18 gru 2014, 0:28

Chudy pisze:juz dziala, thx ;)

pytanie tylko, czemu nie widze dodanych przez siebie napisow? przynajmniej w moim profilu ich nie ma. jest tez problem z dodaniem avatara, ktorego swoja droga wcielo. wybieram obrazek z dysku, daje aktualizuj i... klops. brak pliku w bazie :/
dzisiaj juz powinno być dobrze widać w profilu napisy oczekiwane i tłumaczone
i od dzisiaj już wprowadzam opcje dla tłumaczy: dodawanie tłumaczeń, dodawanie napisów, napisy swoje w profilu

Awatar użytkownika
nkate
Posty: 68
Rejestracja: 26 paź 2014, 0:43

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: nkate » 18 gru 2014, 0:41

Tak, już widać w profilu. Ale jak wchodzę na czyjś profil to widzę, co ta osoba tłumaczy i na jakie napisy oczekuje. Uważam, że oczekiwane powinny być widoczne tylko dla właściciela profilu.
Natomiast przydałaby się lista WCZEŚNIEJ tłumaczonych pozycji. Chętnie sprawdziłabym, czy nie przeoczyłam jakiejś fajnej pozycji u ulubionego tłumacza)

Chudy
DarkProject SubGroup
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2014, 13:26

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Chudy » 18 gru 2014, 10:39

Arczi pisze:
Chudy pisze:juz dziala, thx ;)

pytanie tylko, czemu nie widze dodanych przez siebie napisow? przynajmniej w moim profilu ich nie ma. jest tez problem z dodaniem avatara, ktorego swoja droga wcielo. wybieram obrazek z dysku, daje aktualizuj i... klops. brak pliku w bazie :/
dzisiaj juz powinno być dobrze widać w profilu napisy oczekiwane i tłumaczone
i od dzisiaj już wprowadzam opcje dla tłumaczy: dodawanie tłumaczeń, dodawanie napisów, napisy swoje w profilu
ale mnie chodzi o liste napisow dotychczas przetlumaczonych/dodanych. na starej wersji mialem wglad we wszystko, co dodawalem i moglem to edytowac i aktualizowac. obecnie tego nie ma, a przynajmniej ja tego nie widze.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014, 21:24 przez Chudy, łącznie zmieniany 1 raz.

elru
Posty: 9
Rejestracja: 13 gru 2014, 22:55

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: elru » 18 gru 2014, 13:25

no dokładnie tak jak pisze chudy, nie ma tego mam nadzieję na razie (już nie wspomnę o opcji podglądu napisów z której korzystałem) ;)
przynajmniej poprawiliście prędkość ładowania stronki- jest OK :)

nikita67
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2014, 7:41

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: nikita67 » 19 gru 2014, 7:59

Zalogowałam się właściwie tylko po to, aby zawyć jak głodna hiena - co to jest ta koszmarna czarna choinka w stylu z końca lat 90-tych?! :shock: Auuuuuuuuu!

A taki ładny, funkcjonalny interfejs był dotychczas...

No i gdzie podziała się baza napisy.org, z której korzystam dość często, zwłaszcza po zamknięciu napisy.info?! Auuuuuuuuu!

No dobra. Idę sobie. Nie chciało mi się czytać całego wątku, ale zauważyłam, że opinie podobne do moich przeważają. Czy naprawdę trzeba było popsuć to, co dobrze działało...? :roll:

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 19 gru 2014, 10:27

nkate pisze:Tak, już widać w profilu. Ale jak wchodzę na czyjś profil to widzę, co ta osoba tłumaczy i na jakie napisy oczekuje. Uważam, że oczekiwane powinny być widoczne tylko dla właściciela profilu.
Natomiast przydałaby się lista WCZEŚNIEJ tłumaczonych pozycji. Chętnie sprawdziłabym, czy nie przeoczyłam jakiejś fajnej pozycji u ulubionego tłumacza)
lista napisów będzie, jak pisałem wczesniej opcje tłumaczy na na końcu czyli w sumie już są robione, dzisiaj będą działać po nowemu opcje "tłumaczenia" - mam nadzieje że się spodobają...

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 19 gru 2014, 10:30

nikita67 pisze:Nie chciało mi się czytać całego wątku, ale zauważyłam, że opinie podobne do moich przeważają. Czy naprawdę trzeba było popsuć to, co dobrze działało...?
tak to już jest przy remontach że najpierw musi być gorzej aby potem było lepiej :-)

(to jak za autostradami, czy metrem, każdy je chce, ale jak je budują to każdy narzeka że je budują :-))

lestat007
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2014, 12:00

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: lestat007 » 19 gru 2014, 12:06

Jestem zalogowany ale gdy próbuje wejść w tłumaczenia muszę ponownie się zalogować a jak to robię pojawia się taki komunikat Session expired or cookies are not enabled in your browser. Please press "reload page" in your browser, and enable cookies in your browser. Please refresh/reload page before filling-in.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 19 gru 2014, 12:11

wciśnięcie CTRL i F5 rozwiąże sprawę.

lestat007
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2014, 12:00

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: lestat007 » 19 gru 2014, 12:21

Arczi pisze:wciśnięcie CTRL i F5 rozwiąże sprawę.
Niestety nie rozwiązało

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 19 gru 2014, 12:28

proszę w ustawieniach przeglądarki opróżnić cache (CTRL+F5 zazwyczaj to robi w większości przeglądarek)

nikita67
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2014, 7:41

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: nikita67 » 19 gru 2014, 12:32

Arczi pisze:
nikita67 pisze:Nie chciało mi się czytać całego wątku, ale zauważyłam, że opinie podobne do moich przeważają. Czy naprawdę trzeba było popsuć to, co dobrze działało...?
tak to już jest przy remontach że najpierw musi być gorzej aby potem było lepiej :-)

(to jak za autostradami, czy metrem, każdy je chce, ale jak je budują to każdy narzeka że je budują :-))
Hehe, mieszkam w Wawie (od urodzenia, żeby nie było...) i jeszcze nigdy nie jechałam metrem :mrgreen:

lestat007
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2014, 12:00

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: lestat007 » 19 gru 2014, 12:37

Arczi pisze:proszę w ustawieniach przeglądarki opróżnić cache (CTRL+F5 zazwyczaj to robi w większości przeglądarek)
Udało się, dziękuje za pomoc

Kadet
Posty: 49
Rejestracja: 19 gru 2014, 13:26

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Kadet » 19 gru 2014, 13:50

Zmiany, zmiany, zmiany... Coś ich ostatnio dużo w interesujących mnie tematach... Trudno, takie czasy...
Ale jak serwis nie jest gotowy, nie wrzuca się go na Proda!!!

Czarny kolor - koszmar... Radosno jasne kolory wróć!!!

W oldzie przez UserCSS poprzez tytuły umieszczone w tagach mogłem sobie pokolorować ulubione pozycje, teraz będę musiał zrobić to w UserJS :(
Chociaż może nie tak szybko to zrobię, póki będzie działał old, bo tam korzystam z dodatku do Opery, który mi grupuje w dziale tłumaczeń ulubione tytuły - zamiast latać jak głupi po całej stronie, wszystko mam na początku.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 19 gru 2014, 14:26

będzie fajna opcja w dziale seriale http://napisy24.pl/seriale gdzie na ulubionych serialach np. http://napisy24.pl/serial?imid=tt0460681 zaznaczymy sobie że one mnie interesują i wtedy ulubione seriale będą wyróżniane, także w dziale tłumaczenia, będzie także nowy system newsów i powiadomień, ale to jeszcze troche... :-)

Rhavir
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:47

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Rhavir » 19 gru 2014, 18:56

Ja mam propozycję :

LIKWIDACJA - tego wystającego z prawej strony GÓW.... z napisem FACEBOOK.

Powody : nie każdy ma konto na społecznościowych pasciach, wiele osób używa telewizorów jako monitorów i musi powiększyć stronę - powiększa się też ta nieszczęsna zakładka - zasłaniając treść strony.
Jest też najnormalniej wkurzjąca - proponuję dla równowagi z lewej dodać Twitera, na dole niech wystaje Google Plus, a z góry dodać You tube - i powiększyć, niech zajmują połowę strony, na środku dodać wyskakujące okienko z reklamami i będzie "nowocześnie".

Zakładkę Facebook'a można umieścić w MENU obok IRC i RSS. Można przy "rozwinięciu" szczegółów napisów dac małą ikonkę.

Ale CZEMU na Boga zapanowała głupia i debilna mania na wystające z boku "kutasiki" ???? Ktorych nie da się zamknąć i są gorsze niz wyskakujace okienka.

BŁAGAM - pozbądźcie sie tego dziadostwa - lub dajcie w ustawieniach Opcję umozliwiajaca jego całkowite zamknięcie, na stałe.

PROSZĘ.

tomekfalon
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2014, 21:45

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: tomekfalon » 19 gru 2014, 22:00

Na duży plus jest sortowanie wyszukiwanych napisów na samym początku ostatnio dodane. Wyszukując swój ulubiony serial wystarczy wpisać tytuł i w pierwszej kolejności wyświetla napisy do najnowszego odcinka.
Brakuje mi natomiast bardzo liczby pobrań. Wcześniej wystarczyło wejść w katalog napisów i po liczbie pobrań od razu było wiadomo jaki film lub serial jest popularny, można było przeczytać jego recenzje w sieci, żeby sprawdzić czy warto zainteresować się oglądaniem tego tytułu. Mam nadzieję, że liczba pobrań powróci.
Pozdrawiam

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: Arczi » 19 gru 2014, 23:06

polecam: http://napisy24.pl/seriale

widać tu seriale które właśnie wyszły, najlepsze dzisiaj, najlepsze w tym tygodniu, najlepsze w miesiącu itd.

wszystko liczone na podstawie liczby pobrań napisów! - czyli ich faktycznej popularności...

ale:
- ta opcja się sama buduje i z czasem będzie coraz dokładniejsza
- dużo zależy też od tego czy tłumacz wprowadził poprawnie np. numer IMDB i Hash pliku.

nikita67
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2014, 7:41

Re: Nowy serwis Napisy24.pl - uwagi, propozycje zmian

Post autor: nikita67 » 20 gru 2014, 1:43

Rhavir pisze:Ja mam propozycję :

LIKWIDACJA - tego wystającego z prawej strony GÓW.... z napisem FACEBOOK.

[...]

Zakładkę Facebook'a można umieścić w MENU obok IRC i RSS. Można przy "rozwinięciu" szczegółów napisów dac małą ikonkę.

Ale CZEMU na Boga zapanowała głupia i debilna mania na wystające z boku "kutasiki" ???? Ktorych nie da się zamknąć i są gorsze niz wyskakujace okienka.

BŁAGAM - pozbądźcie sie tego dziadostwa - lub dajcie w ustawieniach Opcję umozliwiajaca jego całkowite zamknięcie, na stałe.

PROSZĘ.
Popieram!!!


...Kutasiki wystające z boku... to wręcz perwersja :mrgreen:

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa