Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Uwagi na temat działania serwisu.
Barabaszek
Posty: 22
Rejestracja: 17 lut 2016, 1:45

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Barabaszek » 11 mar 2016, 15:48

Witam.
Brak jest możliwości dodawania komentarza na stronie opisu serialu ,filmu. funkcja nie działa.
Pozdrawiam
Barabaszek

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Arczi » 11 mar 2016, 18:37

jaki link?


Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Arczi » 12 mar 2016, 23:28

hmm... właśnie dodałem komentarz...

Barabaszek
Posty: 22
Rejestracja: 17 lut 2016, 1:45

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Barabaszek » 13 mar 2016, 17:05

W takim razie kompletnie jest to dla mnie nie zrozumiałe,bo ja go dodać wciąż nie mogę.

Vieslav
Posty: 355
Rejestracja: 24 paź 2014, 7:21

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Vieslav » 13 mar 2016, 17:18

A masz włączonego Adblocka?
Jak tak, to wyłącz i spróbuj ponownie.

GieKa
Posty: 134
Rejestracja: 22 lis 2014, 19:26

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: GieKa » 23 mar 2016, 18:49

Vieslav pisze:
GieKa pisze:No to dziwne. Usunęli napisy do pierwszego odcinka a dzisiaj wrzucili do drugiego.
To nie były napisy do pierwszego odc, tylko do drugiego.
Do pierwszego chyba jeszcze nie ma napisów.
A usunięte zostały dlatego, że grupa BDiP nie chce, aby bez ich wiedzy ktoś dodawał ich napisy do serwisu.
Dzisiaj rano sami je dodali.
Wygląda na to że BDiP strzeli focha co jest o tyle zaskakujące że wyglądają na poważnych ludzi a nie jakichś małolatów tłumaczących na odwal się. Pod napisami do 2 odcinka Vinyl napisali komentarz który wygląda jak obrażenie się że ktoś wytknął im jakieś literówki w napisach do pierwszego odcinka. Znaczy to że napisy zrobili, miały kilka literówek a mimo to, po upływie ponad miesiąca nadal ich nie wrzucili na N24. Przeglądam sobie FB. Widzę że zapodali napisy do 5 odcinka Vinyl. Na N24 nie ma napisów ani do 4 ani do 5 odcinka. Może skoro tak "dziecinnie" podchodzą do tego serwisu trzeba im dać bana na dodawanie napisów?
Co oni chcą osiągnąć takim dawaniem linków na FB i nie dodawaniem napisów do N24? Bo nic logicznego nie przychodzi mi do głowy. Skoro w każdych napisach zachęcają do zbiórek charytatywnych i odwiedzania ich FB to powinno im zależeć na wrzucaniu napisów na N24. Z automatu mają tysiące pobrań (przeczytań).

GieKa
Posty: 134
Rejestracja: 22 lis 2014, 19:26

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: GieKa » 23 mar 2016, 20:53

Błąd nie błąd, ułomność systemu. Pojawiły się napisy do Daredevil s02e05. Napisy do wersji 720p.WEBRip.x265.HEVC i do wersji WEBRip.x264-FUM; 720p.WEBRip.x264-SKGTV; 1080p.WEBRip.x264-SKGTV ...
720p.WEBRip.x265.HEVC to konwersja z 1080p.WEBRip.x264-SKGTV czyli de facto są to dokładnie te same napisy.

Vieslav
Posty: 355
Rejestracja: 24 paź 2014, 7:21

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Vieslav » 24 mar 2016, 11:40

@GieKa
Ogarnąłem te duble hevc.
Dzięki za info. Wychodzi tyle wersji tego Daredevila, że można się pogubić.
Pewnie elbondo przez przypadek dodał te osobne dopasowania.
Jakbyś jeszcze znalazł jakieś duble, to zgłoś takie napisy i w powodzie napisz co i jak ;)

Jeśli chodzi o tę grupę bdip, to rzeczywiście jakoś dziwnie postępują.
Zobaczmy, jak to będzie dalej wyglądać.

Barabaszek
Posty: 22
Rejestracja: 17 lut 2016, 1:45

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Barabaszek » 30 mar 2016, 23:23

Arczi.
Poproszę o krótki instruktaż na temat dodawania komentarza,dalej nie mogę wstawić go z pozycji rozwinięcia menu dla danego serialu,gdzie są wszystkie tłumaczenia odcinków tutaj http://napisy24.pl/serial/Vikings , ewentualnie proszę o dodanie komentarza,że są już dopasowane do wersji Vikings.S04E05.HDTV.x264-FLEET.
Pozdrawiam
Barabaszek

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Arczi » 31 mar 2016, 12:10

wyłącz adbloka, odpal ponownie przeglądarkę i zobacz czy możesz dopisywać?

Barabaszek
Posty: 22
Rejestracja: 17 lut 2016, 1:45

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Barabaszek » 31 mar 2016, 19:10

Nie mam adblocka.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Arczi » 31 mar 2016, 23:38

qde nie wiem o co biega

jaka przeglądarka? w każdej masz tak samo?

GieKa
Posty: 134
Rejestracja: 22 lis 2014, 19:26

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: GieKa » 01 kwie 2016, 7:55

Coś mi się wydaje że Barabaszek chciał wstawić komentarz ogólnie do S04E05, czyli pod "całym" odcinkiem a nie pod konkretnymi napisami czy całym serialem, a takiej możliwości nie ma.

Barabaszek
Posty: 22
Rejestracja: 17 lut 2016, 1:45

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Barabaszek » 01 kwie 2016, 19:26

Hey.
Da się,dwa komentarze już są http://napisy24.pl/serial/Vikings .
Sprawdzę na innych przeglądarkach,używam Chroma.

Awatar użytkownika
peciaq
Project Haven
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2014, 6:50

Re: Zgłaszanie braku opisów, plakatów, seriali itp. w bazie

Post autor: peciaq » 22 kwie 2016, 18:13

Co zrobić, żeby działały powiadomienia na GG? Będzie ta funkcjonalność przywrócona? Jak piszę do bota "postęp" to odpowiada mi tak:
Witaj peciaq, tu bot serwisu Napisy24.pl.

Serwis Gadu Gadu jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Podaj swój nr Gadu-Gadu w ustawieniach konta na stronie http://napisy24.pl/profile/userprofile
Skoro rozpoznaje mój nick to znaczy, że nr GG jest poprawnie podany. Błędne koło...

Proszę o jakieś info zwrotne, moja mama w dużej mierze polegała na powiadomieniach tą drogą.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Arczi » 22 kwie 2016, 20:17

rozumiem że w edycji profilu wpisałeś kod GG:
http://napisy24.pl/cb-profile-edit/userdetails

i wysłałeś kod weryfikacyjny?

czyli w edycji w polu masz:
GG Kod Weryfikacyjny: Numer GaduGadu zweryfikowany.

?

Awatar użytkownika
peciaq
Project Haven
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2014, 6:50

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: peciaq » 22 kwie 2016, 21:26

OK, działa, Adblock znowu blokował połowę kontentu.

BDiPpl
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2016, 21:05

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: BDiPpl » 26 kwie 2016, 21:25

Cześć! :-)

Zwykle nie udzielamy się w internecie (za mało czasu), dlatego łatwo zmieszać nas z błotem, bez konsekwencji podając nieprawdziwe informacje. W tym wypadku robimy wyjątek, bo bardzo lubimy stronę Napisy24.pl.

Jak już zostało słusznie zauważone, pierwszą nieprawdą jest to, że przetłumaczyliśmy pilotażowy odcinek Vinylu.

„Pod napisami do 2 odcinka Vinyl napisali komentarz który wygląda jak obrażenie się że ktoś wytknął im jakieś literówki w napisach do pierwszego odcinka”.

Literówka, nie literówki. I dlaczego podziękowanie za uwagę uważasz za obrażanie się?

– Hej, masz rozwiązaną sznurówkę!
– Faktycznie, dzięki.

Mniej więcej tak to wyglądało. Mniej więcej, ponieważ komentarz z uwagą znajdował się pod usuniętą przez moderatorów wstawką. Wiedzieliśmy o tym komentarzu, dlatego go przytoczyliśmy, jednocześnie dziękując. Potem autor nawet się do nas odezwał na PW, pisząc, że fajnie się zachowaliśmy, tylko że przekręciliśmy jego nick. :-)

Czy więc celowo podajesz nieprawdziwe informacje? Jeśli tak, to dlaczego? ;-)

Vieslav, ogólnie tworzycie zajebisty serwis, mimo że jest na nim ogrom niedociągnięć i rzeczy, których po prostu nie trawimy (o szczegółach poinformowaliśmy administrację prywatnie, bo jesteśmy ludźmi z klasą). Ale jedna bardzo ważna kwestia: pisz nazwę naszej grupy poprawnie, nawet jeśli nas nie lubisz (nie twierdzimy, że tak jest, ale przecież istnieje taka możliwość). ;-) Administrator powinien świecić przykładem.

Yaemon
Posty: 29
Rejestracja: 01 lis 2014, 13:07

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Yaemon » 27 kwie 2016, 20:35

Powiadomienie o nowym odcinku do Grimm o dwa dni za wcześnie, powiadomienie do Game of Thrones o jeden dzień za późno (screeny poniżej) :

Obrazek

Obrazek

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Arczi » 27 kwie 2016, 21:19

qde też to zauważyłem że coś ostatnio są przekłamania - być może dlatego że dość mocno modernizujemy silnik stronki, m.in. wdrażamy wreszcie jasny skin, przyspieszamy działanie serwisu

zobaczymy za tydzień mniej więcej czy się ustabilizuje wszystko...

Awatar użytkownika
peciaq
Project Haven
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2014, 6:50

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: peciaq » 29 kwie 2016, 5:32

BDiPpl pisze:Cześć! :-)

Zwykle nie udzielamy się w internecie (za mało czasu), dlatego łatwo zmieszać nas z błotem, bez konsekwencji podając nieprawdziwe informacje. W tym wypadku robimy wyjątek, bo bardzo lubimy stronę Napisy24.pl.

Jak już zostało słusznie zauważone, pierwszą nieprawdą jest to, że przetłumaczyliśmy pilotażowy odcinek Vinylu.

„Pod napisami do 2 odcinka Vinyl napisali komentarz który wygląda jak obrażenie się że ktoś wytknął im jakieś literówki w napisach do pierwszego odcinka”.

Literówka, nie literówki. I dlaczego podziękowanie za uwagę uważasz za obrażanie się?

– Hej, masz rozwiązaną sznurówkę!
– Faktycznie, dzięki.

Mniej więcej tak to wyglądało. Mniej więcej, ponieważ komentarz z uwagą znajdował się pod usuniętą przez moderatorów wstawką. Wiedzieliśmy o tym komentarzu, dlatego go przytoczyliśmy, jednocześnie dziękując. Potem autor nawet się do nas odezwał na PW, pisząc, że fajnie się zachowaliśmy, tylko że przekręciliśmy jego nick. :-)

Czy więc celowo podajesz nieprawdziwe informacje? Jeśli tak, to dlaczego? ;-)

Vieslav, ogólnie tworzycie zajebisty serwis, mimo że jest na nim ogrom niedociągnięć i rzeczy, których po prostu nie trawimy (o szczegółach poinformowaliśmy administrację prywatnie, bo jesteśmy ludźmi z klasą). Ale jedna bardzo ważna kwestia: pisz nazwę naszej grupy poprawnie, nawet jeśli nas nie lubisz (nie twierdzimy, że tak jest, ale przecież istnieje taka możliwość). ;-) Administrator powinien świecić przykładem.


Proponuję wylewać żale gdzie indziej, a nie w wątku na zupełnie inny temat.

GieKa
Posty: 134
Rejestracja: 22 lis 2014, 19:26

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: GieKa » 01 maja 2016, 16:06

Zrobiłem dopasowanie do innej wersji Ripper Street S04E06 i nie wiem co zrobiłem źle że nie jest widoczna na stronie serialu.

Yaemon
Posty: 29
Rejestracja: 01 lis 2014, 13:07

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: Yaemon » 02 maja 2016, 20:20

Takie cudo :lol:

Obrazek

dejfit
Posty: 50
Rejestracja: 24 lis 2014, 14:09

Re: Błędy, ale tylko od strony użytkownika

Post autor: dejfit » 14 maja 2016, 18:36

A ja ostatnio natknąłem się na taki błąd....
Pomimo dopisania się do powiadomień o napisach do serialu The Big Bang Theory:
Obrazek

w tabelce pozycje się nie zaznaczają:
Obrazek


Błąd ten występuje tylko w przypadku tego serialu. Odkryłem też, że jak się kliknie w tabelce w kolumnie Info to zamiast odesłać do strony serialu pojawia się błąd:
Obrazek

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa