Problem z "Dodaj Napisy"

Uwagi na temat działania serwisu.
Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Problem z "Dodaj Napisy"

Post autor: Arczi » 26 lut 2015, 12:35

Kilka razy podchodziłem do rozwiązania problemu NIEdodawania się napisów i takich problemów:
1. dodają się napisy od razu usunięte
2. dodają się napisy, ale po pobraniu plik zip jest pusty

przepisałem kod po nowemu i mam nadzieję że ten problem rozwiązałem, ale jakby nie dawajcie mi tu znać.

Vieslav
Posty: 355
Rejestracja: 24 paź 2014, 7:21

Re: Problem z "Dodaj Napisy"

Post autor: Vieslav » 03 mar 2015, 13:57

Ja miałem błąd.
Dodałem dziś napisy do Fifty Shades of Grey i archiwum było puste :(

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Problem z "Dodaj Napisy"

Post autor: Arczi » 03 mar 2015, 21:36

jest jeszcze jeden błąd, jutro go usuniemy

Kadet
Posty: 49
Rejestracja: 19 gru 2014, 13:26

Re: Problem z "Dodaj Napisy"

Post autor: Kadet » 12 mar 2015, 17:45

Na liście wyboru seriali jest błąd. Nie ma serialu "Red Dwarf 9x01", za to jest "Red Dwarf", znany jako Czerwony Karzeł".

Przy okazji proponuję dodać następujący opis serialu:
=====
Na statku górniczym "Czerwony Karzeł" radioaktywny wyciek zabija niemal całą załogę. Jedynym ocalałym członkiem załogi jest Dave Lister, który w momencie katastrofy przebywał w bezruchawce, ukarany za przemycenie kota na pokład statku. Po 3 mln lat Holly, zbzikowany komputer pokładowy, uwalnia Listera. By Dave'owi się nie nudziło, komputer "przywraca do życia" pod postacią hologramu jego przełożonego, strasznego smegałę Arnolda Rimmera. Na pokładzie przebywa jeszcze jedna forma życia - narcystyczny Kot - feliks-sapiens, efekt kociej ewolucji Listerowej kotki. Czas wrócić do domu. W najeżonej trudnościami drodze na Ziemię do załogi dołącza mechanoid Kryten, który nie tylko pierze im skarpetki, ale pomaga też wybrnąć z różnych, czasami śmiertelnie niebezpiecznych przygód.
=====

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Problem z "Dodaj Napisy"

Post autor: Arczi » 12 mar 2015, 18:20

tytuł poprawiony, dzięki

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa