Rozmiar pliku

Uwagi na temat działania serwisu.
Awatar użytkownika
stingwood
Rebel Sub Team
Posty: 89
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:45

Rozmiar pliku

Post autor: stingwood » 13 paź 2015, 15:13

Czy wpisywanie rozmiaru pliku musi być obowiązkowe? Przecież i tak od niedawna automatycznie wypisywane są wszystkie możliwe wersje, a wszystkie mają różne parametry. Czas można zostawić, ale ile GB coś waży jest względne...

Awatar użytkownika
_VL_
Grupa Hatak
Posty: 14
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:40

Re: Rozmiar pliku

Post autor: _VL_ » 15 paź 2015, 23:02

"automatycznie wypisywane są wszystkie możliwe wersje"

Nie ma żadnego takiego "automatu". A (przynajmniej) moim zdaniem konieczność podania bajtów powinna pozostać, bo wtedy wiadomo, że uploader posiada wersję pasującą do subów, które wrzuca, a nie strzela/zgaduje/wymyśla. Ale to już kwestia dla administracji.

Awatar użytkownika
stingwood
Rebel Sub Team
Posty: 89
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:45

Re: Rozmiar pliku

Post autor: stingwood » 16 paź 2015, 16:59

Ja wpisuję jedną wersję, a po chwili mam podanych 5-10, więc albo robi to moderacja, albo robi się to automatycznie. Argument o strzelaniu ma czemuś służyć? Przecież mogę wpisać cokolwiek... Rozumiem, gdy film jest dostępny w jednej wersji albo trudno go znaleźć (dlatego rubryki usuwać nie każę), ale jak jest 10 wersji to i tak nie wiadomo, której on się tyczy, więc jest bezcelowy. ;)

Awatar użytkownika
Igloo666
Administrator
Posty: 77
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:46
Grupa Hatak: Grupa Hatak
Kontakt:

Re: Rozmiar pliku

Post autor: Igloo666 » 19 paź 2015, 15:34

Na razie zostaje, jak jest, a z biegiem czasu doda się funkcję "Pomiń" (znoszącą blokady na konieczność uzupełniania niektórych pól) dla regularnych tłumaczy - tak jak było na starej wersji serwisu.

Awatar użytkownika
stingwood
Rebel Sub Team
Posty: 89
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:45

Re: Rozmiar pliku

Post autor: stingwood » 19 paź 2015, 18:55

Mnie to krzywdzi, po prostu wydało się bezcelowe.
Okej. ;)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa