Pobranie napisów z serwisu

Uwagi na temat działania serwisu.
samarama
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2016, 9:07

Pobranie napisów z serwisu

Post autor: samarama » 04 gru 2016, 14:24

Fajnie, że jest program, który czyni pobieranie napisów nieco wygodniejszym.
Tyle, że ten program to bubel, o czym doskonale wiecie. Co rusz poprawiane są kolejne błędy i również często pojawiają się jakieś nowe.
W programie mam dodany „Channel Zero” s01e03 – program oczywiście nie widzi, że w serwisie są napisy do tego epizodu. Ok – „przemęczę się” i pobiorę przez stronę. Wchodzę na podstronę serialu, napisy – jak widać – są już gotowe dla całego sezonu, ale… pobrać nie mogę, bo „Pobrane przez program Napisy24 (pobierz program)”! I co niby mam zrobić?
Może i problem leży po stronie releasu, ale tego nie wiem, bo niby skąd? Na upartego, nawet jeśli istniejące napisy nie są zsynchronizowane z moim, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebym pobrał je ręcznie – bo to przecież moja sprawa, czy:
– zaryzykuję i akurat trafię, że będą pasować,
– skasuję,
– poprawię synchro i wrzucę do serwisu, żeby kolejni, którzy będą mieli ten sam release, będą mogli już pobrać przez program.

Zróbcie coś z tym, bo to jest naprawdę irytujące.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: Arczi » 04 gru 2016, 20:59

jest bardzo wiele wydań jednego filmu; są setki tysięcy filmów;
pewne algorytmy powiązują napisy z filmami ale tak naprawdę od użytkowników zależy jakość i ilość powiązań.
jeżeli ktoś poszuka w necie napisów i doda je do programu to pozostali już te napisy dostaną, ale jeżeli nikt tego nie zrobi to program sam za ludzi wszystkiego też nie zrobi...

nie jest tak że ktoś tu siedzi, ściąga z sieci 1000 filmów na dzień i dorabia do nich napisy - to nie jest możliwe

ale w kupie siła - baza programu jest już potężna i coraz lepsza, polecam trochę pracy i wysyłanie napisów których program jeszcze nie miał dla innych...

samarama
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2016, 9:07

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: samarama » 05 gru 2016, 21:53

@Arczi, kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
Bynajmniej nie o to, że nie ma akurat napisów do posiadanej przeze mnie wersji, tylko o to, że uparliście się, że pobierać napisy można tylko przez ten ułomny program! Chcę pobrać napisy, bo na 90% będą dobre (a jak nie będą, to sobie zsynchronizuję), ale nie mogę tego zrobić, bo blokujecie możliwość pobierania przez stronę!

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: Arczi » 06 gru 2016, 11:46

w serwisie można pobrać tylko napisy stworzone dla serwisu, najwyższej jakości, sprawdzane przez moderatorów.
Program jest tylko dodatkiem do serwisu dla tych co używali programu konkurencji i nawet pewnie nie wiedzieli że jest serwis napisy24 - staram się aby także pobierał napisy z serwisu w pierwszej kolejności, ale jeżeli takich nie ma bo do niektórych filmów nie ma to pobiera te dodane przez userów na zasadzie programu konkurencji.
Program i strona w tym sensie są oddzielnymi serwisami i nie może na stronie być niezatwierdzonych przez moderatorów napisów.

samarama
Posty: 17
Rejestracja: 22 maja 2016, 9:07

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: samarama » 10 gru 2016, 18:15

Program jest tylko dodatkiem do serwisu dla tych co używali programu konkurencji i nawet pewnie nie wiedzieli że jest serwis napisy24 - staram się aby także pobierał napisy z serwisu w pierwszej kolejności, ale jeżeli takich nie ma bo do niektórych filmów nie ma to pobiera te dodane przez userów na zasadzie programu konkurencji.
Ok. Mam program i mam kontro w serwisie. Wytłumacz mi zatem, jak mam pobrać napisy do Channel Zero S01E03, skoro program ich „nie widzi”, a w serwisie są, ale po kliknięciu ikonki, którą kiedyś pobierało się napisy, teraz dostaję komunikat, że mam sobie pobrać program.

Obrazek

Obrazek

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: Arczi » 11 gru 2016, 17:26

z tego wynika że w serwisie nie ma do tego filmu napisów a w programie są ale nie do Twojej wersji (inne wydanie)

kostekzary
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2017, 11:14

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: kostekzary » 05 mar 2017, 11:17

Witam,
problem nie został rozwiązany więc... ponawiam pytanie poprzednika. W serwisie nie ma nawet informacji do jakiej wersji są napisy.
Mając inną wersję filmu, której program nie wykrywa powinienem szukać innych aż w końcu natrafię na tą przypisaną do programu i dopiero mogę ściągnąć napisy? xD

Vieslav
Posty: 355
Rejestracja: 24 paź 2014, 7:21

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: Vieslav » 05 mar 2017, 12:08

Ja bym sobie w ogóle darował.
Nawet jeśli znajdziesz wersję pod którą są napisy, to i tak pewnie okaże się, że są do niczego, najprawdopodobniej z translstora.
Gdyby były dobre, to byłyby na stronie.

kostekzary
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2017, 11:14

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: kostekzary » 05 mar 2017, 15:08

chodzi o serial wallander, umiałby ktoś pozyskać je z programu?

http://napisy24.pl/serial/Wallander

Po datach widać, że dodawane regularnie prawdopodobnie przez jedną osobę.


PS Proszę sobie nie żartować tekstami typu "Gdyby były dobre, to byłyby na stronie.", branża napisowa jest tak duża, że nie ma możliwości weryfikacji wszystkiego na jednym serwisie - zwłaszcza produkcji nieanglojęzycznych... :D

kostekzary
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2017, 11:14

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: kostekzary » 06 mar 2017, 22:12

można prosić @dmina?

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: Arczi » 07 mar 2017, 23:02

odpal ten film w ALLPlayerze - niech film będzie w osobnym katalogu i nic w tym katalogu nie będzie oprócz filmu.

ALLPlayer po włączeniu filmu szuka automatycznie napisów (tak jest standardowo ustawiony) we wszystkich serwisach napisów - jeżeli ktokolwiek zrobił napisy do tego filmu nawet z translatora to ALLPlayer je pobierze i pokaże takie coś na ekranie (po maksymalnie kilku sekundach od włączenia filmu):
allplayer_subtitles.JPG
allplayer_subtitles.JPG (33.56 KiB) Przejrzano 20322 razy
kliknij, napisy się same pobiorą i oglądaj.

jakby nie szukał automatem bo sobie kiedyś to wyłączyłeś to w menu allplayera w napisach możesz próbować do tego konkretnie filmu pobrać je ręcznie kolejno z każdego serwera jaki tam jest.

Jak ALLPlayer nie znajdzie oznacza to że takich napisów nie ma - może były ale np. były od innego filmu czy w innym języku i ktoś zgłosił i nie ma.

PS. to nie jest w sumie temat na to forum, ale wiem jak to jest nie znaleźć napisów do ulubionego filmu dlatego odpisuję j.w.

kostekzary
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2017, 11:14

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: kostekzary » 08 mar 2017, 21:21

jeszcze podnapisi brakuje w tej szukajce - a co do automatyzacji, pozostaje niestety szukać ręcznie - za oba programy podziękuję...

dzięki za odpowiedź

m2nster
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:52

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: m2nster » 21 mar 2017, 19:23

nie dziala. film odpalilem, napisy ponoc sa w programie, a mi ich nie sciaga. w katalogu jest tylko plik z filmem. nie rozumiem czemu zmuszacie ludzi do sciagania nie dzialajacego programu zamiast umozliwic normalne pobranie napisow jak do innych seriali.

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: Arczi » 21 mar 2017, 19:38

jeżeli nie pobiera tzn. nie znajduje napisów bo ich nie ma - napisy nie rosną na drzewach tylko musi je ktoś zrobić - nie do każdego filmu napisy są robione więc nie możemy "umożliwić ich normalnego pobierania" bo ich nie ma.

m2nster
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:52

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: m2nster » 21 mar 2017, 20:03

skoro ich nie ma, to co robia ilosci pobran przy danym odcinku?
serial Reign, sezon 4
Załączniki
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg (48.55 KiB) Przejrzano 20200 razy

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Pobranie napisów z serwisu

Post autor: Arczi » 21 mar 2017, 20:21


ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa