Błedy w programie

Uwagi i sugestie na temat działania aplikacji Napisy24.
spex

Re: Błedy w programie

Post autor: spex » 04 sie 2019, 18:38

Druga sprawa, dość często pobiera mi napisy, które są poprzute i niektóre playery sobie z nimi nie radzą. Na początku pliku jest dodany znaczkin ? lub <, nie pamiętam.

Arczi
Administrator

Post autor: Arczi » 04 sie 2019, 21:14

proszę zawsze kliknąć wtedy w ikonkę "zgłoś złe napisy" to inni już takich napisów nie dostaną.

lenti1

Post autor: lenti1 » 05 paź 2019, 11:13

Cześć!

Ostatnio pojawiła się nowa aktualizacja zbiorcza do Windows 10 (ta z 23 września i późniejsza z 3 października) dokonująca m.in. zmian w pliku mshtml.dll. Od tego momentu przy uruchamianiu i późniejszym działaniu programu (o ile nie zamknie się od razu po błędzie) mamy błąd:

Access violation at address 61CF9C45 in module 'MSHTML.dll'
Write of address 00000000.

Najczęściej program od razu się zamyka, czasem zdarza się, że jeszcze chwilę podziała. Ewidentnie problem jest związany z kontrolką w prawym dolnym oknie (wyświetlającą reklamy). Kontrolka (pole kontrolki) jest puste (białe). Po najechaniu kursorem na to pole strzałka zmienia się w "kółko/klepsydrę, że pracuje" - oczywiście nic się nie zaczytuje do kontrolki.

Nie wiem, czy już o tym wiecie, czy jestem pierwszy... mocno to denerwujące, bo skutkuje ciągłym zamykaniem się całego programu.

Pozdro!

Arczi
Administrator

Post autor: Arczi » 07 paź 2019, 15:20

u mnie OK. Proponuje odinstalować i zainstalować ponownie program. Dodać do wyjątków w programie antywirusowym jeżeli cos nie zadziała od razu.

lenti1

Post autor: lenti1 » 07 paź 2019, 15:42

No nie no... to nie pisałbym, gdybym nie wyczerpał tych "prostych" rozwiązań. Oczywiście reinstalacja nie pomaga, antywirus itd. wykluczony. Z resztą jedyną zmianą od momentu "działa" do momentu "wyświetla błąd" była instalacja łatki Windows'a (dokładnie ta łatka zmieniła - data, godzina - plik MSHTML.dll, w którym program zgłasza błąd).

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa