Wrzucanie napisów

Uwagi na temat działania serwisu.
Awatar użytkownika
buszmen201
Posty: 33
Rejestracja: 07 maja 2017, 21:58
Lokalizacja: Ciemna Strona Internetu

Wrzucanie napisów

Post autor: buszmen201 » 22 gru 2019, 20:39

No droga administracjo portalu, to się zaczyna powoli robić śmieszne, ile razy pisałem ja oraz inne osoby o wrzucaniu plików, może pora naprawić uploader? Dziś ja mam problem taki że nie pozwala mi wrzucić napisów do wieśka (od 4 odcinka) z powodu "błędny czas wyświetlania", co jest bzdurą kompletną... Skoro nie dajecie razy zrobić dobrego parsera i konwertera do innych formatów to ustalcie sobie jeden format w którym będą wrzucane i jeden w którym będą pobierane. Jeżeli ktoś postanowi ruszyć się i coś z tym zrobić to możecie testować na plikach 1x04 i późniejszych http://bit.do/the-witcher-2019-s01-n24. Pora ruszyć z duchem czasu administracjo :roll:
Polecam,
乃ㄩ丂乙爪乇几201

Awatar użytkownika
Nostalgiczny
Posty: 14
Rejestracja: 25 sty 2020, 23:38

Re: Wrzucanie napisów

Post autor: Nostalgiczny » 25 sty 2020, 23:42

Chyba należy podbić temat, bo właśnie miałem dokładnie do samo, a poprzednie 2 odcinki tego samego serialu dodane bezproblemowo. Wszystko uzupełnione, hash też. Próbowałem też za pomocą programu, to mi wyskoczyło, że mam za starą wersję programu, chociaż specjalnie pobrałem nową XD
Obrazek

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Wrzucanie napisów

Post autor: Arczi » 30 sty 2020, 17:29

wyślijcie mi na info@napisy24.pl taki napis dokładnie jaki nie daje się wgrać + dane jak imdb, tytuł itd. - spróbuję dodać napis sam i zobaczę o co biega

Awatar użytkownika
sindar
Project Haven
Posty: 79
Rejestracja: 25 lis 2014, 10:56

Re: Wrzucanie napisów

Post autor: sindar » 04 lut 2020, 21:31

Przy dodawaniu poszczególnych odcinków zaciąga się nr imdb odcinka, przez co nie widać ich potem w tabelce z serialem. Ostatnio każde wrzucone napisy muszę moderować i zmieniać nr imdb na numer serialu, by wyświetlały się poprawnie. Można coś z tym zrobić?

hydefromt70s
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2016, 19:39

Re: Wrzucanie napisów

Post autor: hydefromt70s » 23 mar 2020, 7:27

Problem dotyczy też napisów, które zawierają wstawki html, np.:

Kod: Zaznacz cały

<font color="#1E90FF">Jakiś napis</font>
Dopiero usunięcie wszystkich występujących w pliku znaczników umożliwia jego wgranie.

Azumi
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 12:48

Re: Wrzucanie napisów

Post autor: Azumi » 11 lip 2020, 13:44

Problem z linkiem do imdb -
temat już był poruszany, ale wciąż istnieje i potrafi napsuć krwi.

Rzecz przedstawia się następująco (choć na pewno to wiecie):
wstawiam nowe tłumaczenie i do formularza wpisuję link imdb do danego odcinka, bo tak trzeba. Kończę tłumaczenie odcinka i chcę wstawić napisy. Klikam w "Dodaj napisy" i tu w formularzu muszę zmienić link imdb odcinka na link imdb do serialu, bo inaczej klikając w miniaturkę zdjęcia , czy "o serialu", nie przeniesie nas do tabelki serialu, ale pokaże się komunikat "tłumacz nie wprowadził....coś tam, coś tam (nie pamiętam dokładnie całej treści, ale wiecie o co chodzi).
Korzystam z opcji "Dodaj napisy", bo potem nie muszę z tabeli z tłumaczeniami usuwać tej pozycji.
Dodając przez program trzeba ręcznie usuwać zakończone tłumaczenie. Poza tym ostatnimi czasy miałam problem z dodawaniem napisów przez program, bo ciągle wyświetlał się komunikat, że mam starą wersję, mimo że miałam wersję aktualną. Było to irytujące, więc zrezygnowałam z tej opcji.
Wracając do imdb, to nie koniec problemów. Ostatnio za każdym razem, gdy moderator uzupełnia releasy, muszę znowu poprawiać link do imdb - z imdb odcinka na imdb serialu. Jakimś magicznym sposobem znowu się zmienia na link imdb do odcinka i znowu nie ma dostępu do tabelki. To się już robi naprawdę męczące :(
Czy jest szansa na naprawienie tego?

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa