Szkoda...

Uwagi i sugestie na temat działania aplikacji Napisy24.
HelDoRe
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2014, 23:10

Szkoda...

Post autor: HelDoRe » 23 paź 2014, 23:11

Szkoda że program jest tylko na platformę m$....
aplikacja ma potencjał, ale nie będę odpalał VBoxa tylko po to żeby poszukać napisów ;-p

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Szkoda...

Post autor: Arczi » 24 paź 2014, 15:17

bedzie na Maca, iphona i androida, nie przewidujemy na linuxa, ale bedzie otwarty standard więc pewnie ktoś dorobi.

Dlaczego nie na linuxa? bo nie umiem + użytkowników linuxa jest promil (nie mam nic do linuxa i jako serwer nie wyobrażam sobie nic innego)

user
Posty: 16
Rejestracja: 24 paź 2014, 19:19

Re: Szkoda...

Post autor: user » 27 paź 2014, 11:51

czy byłaby możliwość dostać dostęp do jakiegoś api? chętnie bym zrobił coś do pobierania napisów z napisy24 na systemy linuxowe

Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

Re: Szkoda...

Post autor: Arczi » 27 paź 2014, 15:43

ponieważ program jeszcze nie jest w 100% gotowy i cały czas jego API się zmienia, narazie nie ma sensu udestepniać API - myślę że około miesiąca jeszcze potrwa poprawianie - ewentualnie samo wyszukiwanie i pobieranie napisów można by było już zrobić, ale to proszę o maila do mnie...

HelDoRe
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2014, 23:10

Re: Szkoda...

Post autor: HelDoRe » 28 paź 2014, 21:49

jeśli miałoby być dla tego promila, i nikt nie będzie chciał na już, to w wolnej chwili mogę się zająć linuxową wersją, ale to będzie się pewnie wiązało z pierdyliardem pytań do Arcziego :-p

P.S. pomimo że jest nas promil, chomikuj zrobiło wersję pod ten system, w czym brałem w jakimś stopniu udział jako beta tester :)

areq
Posty: 15
Rejestracja: 20 lis 2014, 8:52
Kontakt:

Re: Szkoda...

Post autor: areq » 30 lis 2014, 23:14

chciałbym dodać do https://code.google.com/p/dmnapi/ porządniejszą obsługę napisy24. Mogę prosić o jakieś informacje na temat API ? jeśli jeszcze nie stabilne i się zmienia - trudno, będę aktualizował na bieżąco. Na początek wystarczy mi sam algorytm wyliczania hasha, wyszukiwanie i pobieranie.

nexces
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43

Re: Szkoda...

Post autor: nexces » 11 gru 2014, 6:21

Program działa całkiem... no dobra działa pod wine, więc tutaj dużych męczarni nie będzie ze "zrobieniem" pod ten system.
Kwestia tego tylko żeby na ten przykład zrobić coś z cholernie długim startem tego programu.
Albo dodać też opcję wyjścia z niego pomimo oczekiwania na napisy, albo zrobić zapis ustawień po opuszczeniu okna ustawień - tylko po to żeby w trakcie zamykania systemu program w trakcie ubijania (bo nie dostaje on grzecznej prośby o zamknięcie się) zapamiętywał ustawienia i będzie gitara :)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa