Wrzucanie napisów

Uwagi na temat działania serwisu.
Awatar użytkownika
buszmen201

Wrzucanie napisów

Post autor: buszmen201 » 22 gru 2019, 20:39

No droga administracjo portalu, to się zaczyna powoli robić śmieszne, ile razy pisałem ja oraz inne osoby o wrzucaniu plików, może pora naprawić uploader? Dziś ja mam problem taki że nie pozwala mi wrzucić napisów do wieśka (od 4 odcinka) z powodu "błędny czas wyświetlania", co jest bzdurą kompletną... Skoro nie dajecie razy zrobić dobrego parsera i konwertera do innych formatów to ustalcie sobie jeden format w którym będą wrzucane i jeden w którym będą pobierane. Jeżeli ktoś postanowi ruszyć się i coś z tym zrobić to możecie testować na plikach 1x04 i późniejszych http://bit.do/the-witcher-2019-s01-n24. Pora ruszyć z duchem czasu administracjo :roll:
Polecam,
乃ㄩ丂乙爪乇几201

Awatar użytkownika
Nostalgiczny

Re: Wrzucanie napisów

Post autor: Nostalgiczny » 25 sty 2020, 23:42

Chyba należy podbić temat, bo właśnie miałem dokładnie do samo, a poprzednie 2 odcinki tego samego serialu dodane bezproblemowo. Wszystko uzupełnione, hash też. Próbowałem też za pomocą programu, to mi wyskoczyło, że mam za starą wersję programu, chociaż specjalnie pobrałem nową XD

Arczi
Administrator

Post autor: Arczi » 30 sty 2020, 17:29

wyślijcie mi na info@napisy24.pl taki napis dokładnie jaki nie daje się wgrać + dane jak imdb, tytuł itd. - spróbuję dodać napis sam i zobaczę o co biega

Awatar użytkownika
sindar
Project Haven

Post autor: sindar » 04 lut 2020, 21:31

Przy dodawaniu poszczególnych odcinków zaciąga się nr imdb odcinka, przez co nie widać ich potem w tabelce z serialem. Ostatnio każde wrzucone napisy muszę moderować i zmieniać nr imdb na numer serialu, by wyświetlały się poprawnie. Można coś z tym zrobić?

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa