Dodawanie podlinkowanej nazwy tłumacza i inne błędy

Uwagi na temat działania serwisu.
WiKiH
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2015, 1:28

Dodawanie podlinkowanej nazwy tłumacza i inne błędy

Post autor: WiKiH » 10 mar 2015, 1:59

Witam, zastanawia mnie jak dodawać podlinkowany nick w tych trzech pozycjach?
Obrazek

tak, aby było jak w tym przypadku.

Obrazek

Co do programu napisy24 to w momencie gdy próbowałem wrzucić przy jego pomocy plik z napisami, który w nazwie zawierał ' to dwa razy dostałem informację, że plik został dodany, jednak tak się nie stało-brak takowego pliku na stronie. Z początku nie byłem w ogóle świadomy tego, że w nazwie był '. Nie próbowałem z polskimi znakami, ale pewnie też odrzuci (wiadomo, że każdy unika specjalnych znaków w nazwach, ale jak widać, czasami nieświadomie takie sytuacje mają miejsce).

Co do pisania komentarzy pod napisami, to w trakcie cytowania kogoś postu, wydaje mi się, że bardziej czytelnym byłoby umiejscowienie paska z informacją o dacie pod pisanym postem. Także z datą jest coś nie tak, ponieważ post został dodany o 16:12, a czas edycji zamiast 16:40 został przedstawiony jako 15:40. Przy okazji warto by już zachować odpowiedni format daty, czyli jak w polu daty dodania posta jest YYYY-MM-DD HH:MM:SS to w polu data edycji też można takowy ustawić.

Obrazek

Pozdrawiam,
WiKiH

Vieslav
Posty: 355
Rejestracja: 24 paź 2014, 7:21

Re: Dodawanie podlinkowanej nazwy tłumacza i inne błędy

Post autor: Vieslav » 10 mar 2015, 6:06

Podlinkowany nick pojawia się jeśli udostępniający napisy jest jednocześnie ich autorem.

WiKiH
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2015, 1:28

Re: Dodawanie podlinkowanej nazwy tłumacza i inne błędy

Post autor: WiKiH » 10 mar 2015, 22:07

Ok, dziękuję za informację, chociaż mogłoby to również działać gdy podamy innego tłumacza (takie małe wyróżnienie tego, że tłumacz ten jest właśnie z n24-posiada konto).

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa