Madam Secretary

Dyskusje nad poszczególnymi serialami.
zis279
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2014, 12:27

Madam Secretary

Post autor: zis279 » 27 paź 2014, 16:04

Nowy dramat polityczny od CBS. Serial skupia sie na życiu sekretarz stanu Elizabeth Faulkner McCord zarówno na tym zawodowym jaki jej prywatnym. Główna role gra tutaj Téa Leoni, której niestety nie kojarzę wiec sie nie wypowiem. W pozostałych rolach możemy zobaczyć Tim'a Daly jako jej męża, którego kojarzę chociażby z takiego serialu jak Prywatna praktyka oraz świetnego moim zdaniem Željko Ivanek'a, którego kojarze z Damages(Układy), Event, Suits i wielu innych.

Serial jest niestety proceduralem czyli w każdym odcinku inna sprawa. Chociaż jakaś intryga kiełkuje powoli w kierunku dłuższego wątku. Co do samej produkcji serial sie nawet miło ogląda patrząc na poczynania pani sekretarz ratującej amerykanów i zażegającą różne konflikty. Niestety jest to serial CBS wiec żadnych "niegrzecznych" twistów raczej się tutaj nie spodziewam nie mniej jednak jak wspomniałem wcześniej miło się go ogląda. Jest on również moim zdaniem bardzo podobny do serialu Commander In Chief (Pani Prezydent) wiec jak komuś on się podobał to również tutaj znajdzie coś dla siebie.

Oglądaliście już? Jak wrażenia?

MKmagic
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2014, 19:36

Re: Madam Secretary

Post autor: MKmagic » 16 lis 2014, 20:55

Podzielam odczucia: miły, grzeczny, poprawny. Przyjemny, żeby odstresować się przed snem.
Dobrze zagrany, dobrze sfilmowany, nie ma zgrzytów, nic po oczach nie kopie.

Mimo poprawności całej amerykańskiej politycznej miła rozrywka, której absolutnie nie należy mieszać z serialami typu Scandal (a właśnie - wie ktoś, co ze Scandal?).

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa