Dark Winds - brakuje rozpisania odcinków 4 sezonu
: 21 cze 2026, 16:02
Jak w tytule - Dark Winds - brakuje rozpisania odcinków 4 sezonu. Mogę je sam rozpisać, pytanie czy mogę to zrobić.
Tak czy siak warto by było to zrobić, bo chcę wrzucać napisy do tego.
Tak czy siak warto by było to zrobić, bo chcę wrzucać napisy do tego.