Strona 1 z 1

Dark Winds - brakuje rozpisania odcinków 4 sezonu

: 21 cze 2026, 16:02
autor: tadeuszwalanicki
Jak w tytule - Dark Winds - brakuje rozpisania odcinków 4 sezonu. Mogę je sam rozpisać, pytanie czy mogę to zrobić.

Tak czy siak warto by było to zrobić, bo chcę wrzucać napisy do tego.