Strona 1 z 1

Reklamy przy starcie programu

: 12 wrz 2015, 7:55
autor: sarneeh
Witam,

Mam pewne nurtujące mnie pytanie. Otóż korzystam z Państwa programu do ściągania napisów i za każdym razem gdy odpala się system - a z nim razem program - dostaję na twarz dwie reklamy które muszę zamknąć. Jest to trochę irytujące. Stąd moje pytanie - czy jest jakaś możliwość pozbycia się tych reklam? Szukałem wszelkie informacje na temat kont premium etc. które mogłyby mi coś takiego dać niestety nic takiego nie znalazłem. Proszę oświećcie mnie, jeśli czegoś zwyczajnie nie zauważyłem. Lub jeśli nie - to czy planujecie taką opcję dodać?

Pozdrawiam!

Re: Reklamy przy starcie programu

: 14 wrz 2015, 1:32
autor: Arczi
pewnie chodzi o przypomnienie że są nowe wersje programu - wystarczy zainstalować najnowszą wersję i nic się nie będzie pokazywało, ale też polecam zawsze mieć najnowszą wersję nie tylko z tego powodu, ale także dlatego że ciągle pracujemy nad programem i usuwamy wykryte wcześniej błędy! :-)

Re: Reklamy przy starcie programu

: 24 wrz 2016, 20:10
autor: Icebox
W reklamie nowej wersji (1.5) pokazuje się informacja jakoby miało nie być reklam w programie. Po pobraniu, zainstalowaniu nowej wersji (1.5) po uruchomieniu i "rozciągnięciu" okna nadal są reklamy typu FIX Windows lub gdzie jest moje dziecko. Hmm albo autor programu zawalił sprawę albo twórca reklamy robi sobie "jaja".
I mała sugestia. Program pobiera nie zweryfikowane napisy ( jedno gwiazdkowe) pomimo zaznaczenia aby nie pobierał takowych.