PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Uwagi na temat działania serwisu.
Arczi
Administrator
Posty: 719
Rejestracja: 23 paź 2014, 18:37

PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: Arczi » 03 wrz 2018, 15:28

1. Jeżeli nie ma jakiegoś serialu w naszej bazie (jakiś nowy) dodajemy go wpisując w przeglądarce link:

http://napisy24.pl/serial?imid=tt3107288

gdzie tt3107288 - to numer z imdb danego serialu;
po wpisaniu linku serial jak nie od razu to po 5 minutach powien być dostępny na stronie.


2. jeżeli tabelka programu jest uszkodzona lub nieaktualna wchodzimy na link serialu np.:
http://napisy24.pl/serial?imid=tt3107288

i klikamy klawisz "odnów" jak na obrazku poniżej, po chwili, niekiedy dłuższej tabelka z serialem powinna wczytać się ponownie, poprawiona.
(jeżeli nie zadziała jedno kliknięcie w "odnów" trzeba kliknąć powtórnie; ta opcja jest widoczna tylko dla moderatorów i administratorów)
odnow.JPG
odnow.JPG (116.45 KiB) Przejrzano 19961 razy

iskier13
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2014, 22:27

Re: PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: iskier13 » 05 wrz 2018, 7:26

Do tej pory nie odzywałam się w tych sprawach, ale teraz zaprotestuję - dlaczego punkt 2 jest dostępny tylko dla wyższych rangą? To jakiś absurd.
Sama dodaję trochę napisów, z czego dużo całkiem nowych (filmów i seriali) i jakoś radzę sobie z prawidłowym wczytaniem plakatu i tytułu, więc uważam, że tak samo powinnam mieć dostęp do opcji "odnów (odśwież)", choćby po to, żeby usprawnić wczytywanie danych do bazy, która i tak nie pamięta ustawień wczytywanych przez cały sezon (np. serial The Sinner, który automatycznie przerzuca na film i trzeba ustawiać od początku).
Czyli albo poprawicie działanie strony, albo dajcie większe możliwości innym użytkownikom - bo ja z każdym gówienkiem nie będę leciała do moderatorów :P

Pozdrawiam - iskier

Awatar użytkownika
nkate
Posty: 68
Rejestracja: 26 paź 2014, 0:43

Re: PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: nkate » 02 paź 2020, 9:09

Mam pytanie odnośnie identyfikatora filmu. Jaki on właściwie powinien być?

Na przykład wstawiam serial Beecham House. Co robię nie tak?

1. Dodałam serial do bazy wstawiając w przeglądarce:
http://napisy24.pl/serial?imid=tt8451638
gdzie nr IMDB to numer strony głównej serialu.

2. Dodając do tabeli tłumaczeń i do gotowego odcinka podałam numery imdb odcinków:
1 - tt8451646
2 - tt8451648

Dlaczego przy kliknięciu w linki do strony serialu z tabelki tłumaczeń i wstawionych odcinków pojawia się:
Błąd
Tłumacz nie wprowadził jeszcze identyfikatora filmu!
Jeżeli zrobiłam wszystko prawidłowo, to bardzo proszę chociaż nie zrzucać winy na tłumaczy.

EdenSubs Team
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2022, 16:34

Re: PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: EdenSubs Team » 13 gru 2022, 16:39

Proszę o poprawienie tabelki do następujących seriali:
Alaska Daily - obrazek. Plus w dodawaniu postępu tłumaczenia wyświetla się rok 2024, a powinien być 2022. Generalnie trzeba zaktualizować do odpowiedniego numeru IMDb.

New Amsterdam - poprawienie tabelki do piątego sezonu. Nie można wpisać postępu tlumaczenia.

pramodrao
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2024, 8:12

Re: PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: pramodrao » 08 cze 2024, 8:17

thanks..................
Follow only the organic and right ways to Buy Instagram Followers which can increase your online presence with safe followers. Always look for real and non drop followers as they will increase the brand value. buy instagram followers

Edwinann
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2024, 10:35

Re: PORADA: Naprawa lub dodanie tabelki serialu w serwisie

Post autor: Edwinann » 16 wrz 2024, 10:37

EdenSubs Team pisze:
13 gru 2022, 16:39
Proszę o poprawienie tabelki do następujących seriali:
Alaska Daily - obrazek. Plus w dodawaniu postępu tłumaczenia wyświetla się rok 2024, a powinien być 2022. Generalnie trzeba zaktualizować do odpowiedniego numeru IMDb.

New Amsterdam - poprawienie tabelki do piątego sezonu. Nie można wpisać postępu tlumaczenia.
Jak to naprawić?

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar warszawa